Arşiv Taşıma

Arşiv Taşıma & Nakliyat Hizmetleri
Ofis Taşıma > Arşiv Taşıma

Arşiv Taşıma

Arşiv taşıma işlemleri konusunda uzun yılları aşkın deneyime sahip olan firmamız Türkiye’nin önde gelen yeniden yerleştirme uzmanlarından biri olan arşiv ve ofis taşımacılığı konusunda en iyi olarak görülmekten gurur duymaktadır.

Profesyonel, yüksek eğitimli arşiv taşıma ekiplerimiz arşivinizin eşyalarını stressiz bir şekilde taşınmasını sağlamak için buradalar.

Çok değerli bir hizmet sunma taahhüdümüz, ekonomik fiyatlandırmadan sunmaktan çok daha fazlasıdır.

Uzmanların tarafsız tavsiyeleri, dikkatli planlamaları ve sağlık ve güvenlik kurallarına uygun ve zaman sınırlarına uyma sorumluluğundan gelen gönül rahatlığıyla ilgili olduğuna inanıyoruz.

Uzun süredir arşiv taşınma işinde deneyimli olabiliriz, ancak ileri görüşlü bir şirketiz ve sektördeki en gelişmiş ekipman, malzeme ve BT sistemlerinden bazılarını kullanıyoruz. Bu nedenle bizi eski kafalı bir firma olarak görmenizi istemeyiz.

Tüm arşiv taşıma işlemleriniz son teknoloji tekniklerinin kullanılası ile mükemmel bir şekilde taşınacaktır.

Proje yöneticilerimiz, lokal ve ulusal iş hareketlerinden ofis taşınması, okullar, akademiler ve kütüphaneleri içeren büyük karmaşık ticari taşınma işlemlerine kadar çeşitli görevleri yönetme söz konusu olduğunda oldukça deneyimlidir.

Arşiv Taşıma Hizmetleri

Arşiv taşıma hizmetleri almak istediğinizde işlemlerimiz arasında şunlar yer alır:

  • Projeyi ve müşteri hedeflerini anlamak için ilk toplantı düzenlemek
  • Müşterilerin hedeflerinin karşılanmasının sağlanması üzerine planlar üretimi
  • Planın açık olmasını ve tüm tarafların bunları anlamasını sağlamak için, ofisten önce planlama toplantıları düzenlenmesi
  • Taşınma öncesi ekiplerimiz ve taşıma yöneticimiz personelinizle birlikte iletişim halinde olacaktır. Herhangi bir soru çalışanlarımız tarafından işlem öncesinde ve sürecinde yanıtlanacaktır. Böylece herkes taşınma planına aşina olur.
  • Benzersiz etiketleme sistemleri, teslimat sırasında etkilerin doğru konumunun sağlanması için bireysel hareketler için tasarlanmıştır. Tesislerin korunması çok ciddiye alınır ve sırasında tartışılacak ve kararlaştırılacaktır.
  • Bu sayede arşiv içerisinde yer alan dolaplar, raflar ve evrakların birbirlerine karışması engellenmiş olunur.
  • Sonrasında arşiv içerisinde yer alan tüm eşyalar paketlenerek nakliye aracı içerisine uygun sıralama ile, plana bağlı kalınarak yerleştirilir.
  • Yeni arşiv alanına beklenen dizaynın kolaylaştırılması adına uygun sıralama ile dolap, raf ve dosyaları dizmek
  • Kullanılan bilgisayarların özenli bir şekilde taşınmasını sağlamak
  • İstenilen dolap ve rafların monte edilmesini sağlamak

Arşiv taşıma işlem basamaklarının her birini satın aldığınızda son derece konforlu bir taşınma süreci gerçekleştirilmiş olur.

Arşiv Taşımacılığı

Arşiv taşımacılığı söz konusu olduğunda profesyonel taşımacılık ilkelerine bağlı olarak çalışan bir firmanın değeri çok daha anlaşılacaktır.

Arşiv gibi çok önemli dosya ve evrakların saklandığı yerlerden kayıp ve hasar olmadan nakil işlemlerinin yapılması çok zor bir konudur. Bu nedenle eşyalarınız ile ilgili kesinlikle acemi ve daha önce bu işi yapmamış olan bir firma ile çalışmamalısınız.

Bu durum kurumsal firmalar için de geçerli bir durumdur. Bu nedenle arşiv evrak, dosya ve bilgisayarlarınızın korunaklı bir şekilde bir adresten başka bir adrese taşınması söz konusu olduğunda bu işi bizim gibi uzun çalışma yılları arasında çok kere gerçekleştirmiş bir firma ile çalışmalısınız.

Arşiv taşımacılığı hizmetimiz ile ilgili merak ettiğiniz başka hususlar da bulunuyorsa bunlar hakkında bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Ardından ücretsiz bir şekilde randevunuzu oluşturabilir ve hızlı bir şekilde tüm arşivinizin hasarsız taşınması konusunda bize güven duyabilirsiniz.

Çalışmalarımızın tamamı profesyonel, eğitimli ve bu konuda tecrübeli hizmet veren ekip üyelerimiz tarafından siz değerli müşterilerimize sağlanacaktır.

Profesyonellik ve kalifiye bireylerin size hizmet verecek olması konusunda hiçbir endişeniz olmasın. Çalışanlarımız işlemler sırasında her biri tecrübeleri ile sizi şaşırtacak kadar mükemmel hizmet sunacaktır.

İşinizi taşımaya karar verdiniz mi?