Banka Taşımacılığı

Banka Taşıma & Nakliyat Hizmetleri
Ofis Taşıma > Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı hizmetimiz ile ilgili tüm durumlara hakim olan eğitimli kadromuz her zaman size en mükemmel şekilde hizmet sağlayacaktır.

Uzun yıllardır sahip olduğumuz deneyimlerimiz ile sayısız bankanın yeni adresine şubesinin, ATM’sinin taşınmasını sağladık.

Çalışmalarımız hemen hemen tüm devlet ve özel bankaları kapsamaktadır. Bu nedenle bu konu ile ilgili deneyimli ve kurumsal bir firma ile çalışmak isterseniz kapımızın her daim size açık olduğunu bilmenizi isteriz.

Sektördeki en kalifiye çalışanlarımız ile lider konumunda olan evden eve nakliyat firmamız uzun yıllar içerisinde çalışmalarını farklı alanlara da yayarak tecrübesini geliştirmiş ve genişletmiştir.

Bu nedenle bizimle çalışırken hangi iş yeri ya da işletmeye sahip olursanız olun tüm eşyalarınızın sorunsuz %100 hasarsız bir şekilde taşınması sağlanacaktır.

Banka Taşımacılığı Hizmetleri

Banka taşımacılığı ile ilgili sunduğumuz hizmetlerimiz;

  • ATM taşınması
  • Banka memurlarının kullandıkları eşyaların özel olarak paketlenmesi ve taşınması
  • Kullanılan bilgisayarların özel bilgisayar taşıma teknikleri kullanılarak hasar almasını önleyecek şekilde paketlenmesi ve taşınması
  • Banka şubesinde yer alan demirbaşların ve diğer eşyaların paketlenmesi ve taşınması
  • Ekspertiz incelemesine bağlı olarak gerekli ekip üyesi sayısı ve gerekli sayıda nakliye aracının gönderilmesi
  • Yeni şubede paketlerin tamamının açılması ve belirtilen yerlere bırakılarak işlemin sonlandırılması şeklindedir.

Paketlerin açılması ile birlikte yeni şubenizin çok daha hızlı bir şekilde dekore edilmesini sağlamış olursunuz. Bu sayede tüm banka müşterileriniz hızlı bir şekilde yeni şubenizde ihtiyaçlarını karşılamak adına ziyaretinize gelecektir.

Bu sayede hem vatandaşların bankacılık işlemleri aksamaz hem de sizin bankanızın kapalı olduğu süreç içerisindeki kar kaybınızın mümkün olduğunca minimum düzeyde tutulması sağlanır.

Ne olursa olsun bankacılık bilgilerinizin güvenliğini %100 sağlama almak için taşınma öncesinde tüm verilerinizin yedeklendiğinden ve güvenli bir şekilde depolandığından emin olmalısınız.

Taşınma süreci içerisinde banka şubesinde yer alan size fazlalık gelen (yeni yerinizdeki alana bağlı olarak) eşyaların bir sonraki taşınma ihtimaline karşın saklanmasını isterseniz eşya depolama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Banka Taşıma Süreci

Banka taşıma sürecinin ilk başlangıç aşamasında bizimle randevunuzu ayarlamanız konusu yer alır. Randevunuzu ücretsiz bir şekilde oluşturduktan sonra randevu gününüze kadar sizi firmamız bünyesinde çalışan bir ekspertiz ziyaret edecektir.

Bu aşamada kendisi ile bir banka taşıma süreci planlaması yapabilirsiniz. Ekspertiz size iki şube arası büyüklük, mesafe ve ölçüler hakkında bazı sorular soracaktır.

Taşınmanın mükemmel geçmesi için bu bilgilere ihtiyacımız olduğunu unutmamalı ve bilgileri eksiksiz vermelisiniz. Eğer ki daha önceden bir ölçümde bulunmadıysanız ve iki alanın büyüklük farkı hakkında bir bilgiye sahip değilseniz o halde ölçümler sağlanmalıdır.

Ekspertiz sayesinde ne kadar ekip üyesinin görevlendirileceği ve tek bir gün içerisinde tüm şubeyi yeni adresine kaç adet nakliye aracı ile taşıması gerektiğini bildirecektir.

Bu nedenle ekspertiz raporlarının ne kadar değerli olduğu bakıldığında yadsınamayacak kadar önemlidir.

Banka taşımacılığı öncesinde ve ekspertiz görüşmesi sonrasında ne zaman merak ettiğiniz bir durum aklınızda yer ederse her biri için bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz daima size ücretsiz şekilde bilgi sağlamaktadır. Haftanın tüm günleri ve tüm saatlerinde hizmet veren temsilcilerimiz sorularınızı yanıtladıktan sonra randevunuzu da sizin müsait olduğunuz bir zamana göre ayarlayacaktır.

Bu esnada ya da öncesinde randevu gününüzün hava durumu tahminlerine göre yağışlı olmadığına dikkat etmelisiniz.

Aksi halde yağış kaynaklı olarak eşyalarınızın araca indirilip bindirilmesi sırasında elektronik cihazlarınız zarar görebilir.

Gerekli durumlarda asansörlü taşımacılık hizmeti de sunduğumuzu bilmelisiniz.

İşinizi taşımaya karar verdiniz mi?