Eğitim Kurumu Taşımacılığı

Üniversite Taşıma & Nakliyat Hizmetleri
Ofis Taşıma > Eğitim Kurumu Taşımacılığı

Eğitim Kurumu Taşımacılığı

Eğitim kurumu taşımacılığı, çalıştığımız uzun yıllar içerisinde çok sayıda yaptığımız işlemlerden biri olma özelliğine sahiptir.

Üniversite, okul, kurs alanı, kütüphane, dershane taşımacılığı gibi çok farklı eğitim kurum ya da kuruluşlarının dilediği adresten dilediği başka bir adrese taşınması yolculuğunda sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz.

İlk olarak işlem için bizi arayarak randevunuzu oluşturduğunuzda kurumunuza bir ekspertiz gelerek plan hazırlama aşamasını gerçekleştirmektedir. Bu aşamada;

Ölçüler,

  • İki bina arasındaki yapı farklılıkları,
  • Taşınırken gerekli olabilecek ekip üyesi sayısı,
  • Gerekli nakliye aracı sayısı,
  • Demirbaşların incelenmesi gibi durumlar ekspertiz tarafından ele alınacaktır.

Detaylı raporlamanın ardından eğitim kurumları taşımacılığı işleminin ikinci basamağına geçilir ve planlanan gün ile saatte araçlarımız ile ekiplerimiz eğitim kurumunuzu ziyaret eder.

Eğitim Kurumu Taşımacılığı İşlem Basamakları

Ekiplerimiz kurumunuza geldikten sonra görev dağılımı yaparak daha kısa sürede işlemleri bitirmeyi hedefler.

Bunun için farklı ekipler farklı işlere bakar ve bir de grup liderleri bulunur ki her ekibin işlerini kontrol eder ve onları yönlendirir.

  • Paketleme ve ardından araca yükleme işlemleri gerçekleştirilir. Bilgisayar ve elektronik aygıtlar için daha özenli ve farklı paketleme teknikleri kullanılacaktır.
  • Sonrasında araçlar doldukça yola çıkarlar ve yeni eğitim kurumuna gelirler.
  • Burada eşyalar araçtan uygun sıralama ile indirilir. Hasarsız bir taşınma için diğer aşamalara göre biraz daha yavaş hareket edilir.
  • Bu aşamada ya da ilk eşya çıkarılması aşamasında binanın üst katları için asansörlü nakliye araçları kullanılır. Araçların sayısı ve ekiplerin yoğunluğu ekspertiz raporunda belirtilen şekilde olacaktır.
  • Eşyalar uygun odalara yerleştirildikten sonra paket ve kutularından çıkartılır. Böylece yeniden dekore edilmeleri gereken süreç daha kolaylaştırılmış olur.
  • Akıllı tahta, yazı tahtası vb. sistemler istenilen yerlere monte edilir ve sınıflar eğitime uygun hale getirilir.

Tüm bu işlemler hafta sonunda hızlı bir şekilde ele alınarak eğitime ara vermeden devam etmenizi sağlayabilir ya da yaz tatillerinde daha geniş bir sürece yayılarak hasar ihtimali %100 ortadan kaldırılabilir.

Hızlı davranmak ve aceleci olmak eğitim kurumu taşımacılığı sırasında kurumun büyüklüğüne göre (örn, üniversite, okul vb.) problemlere daha açık hale gelmeye ve stresli bir ortamın oluşmasına neden olacaktır.

Bu yüzden ekspertizin planlamalarına uygun olarak bir miktar geniş zaman aralığında çalışmamıza müsaade etmek en doğrusu olacaktır.

Eğitimli ve Tecrübeli Çalışanlar

Eğitim kurumu taşımacılığında eğitimli ve tecrübeli çalışanlarımız görev başında olacaktır. Tüm işlemlerimiz sırasında firmamızın bünyesinde, nakliye alanında eğitimli olmayan ya da şoförlük eğitim ve sertifikaları olmayan hiçbir çalışanımız bulunmamaktadır.

İşe alım sırasında yaptığımız mülakatlarda en çok dikkat ettiğimiz husus çalışanlarımızın eğitimli olması ve daha önce tecrübe kazanmış olmasıdır.

Bu nedenle eğitim kurumu taşımacılığı işlemleri sırasında kesinlikle işlemlerinizde bir hata olacağı, eşyalarınızın hasar alacağı gibi konulardan yana endişeniz olmasın.

Ekiplerimiz marangoz, şoför ve taşıma tekniklerini bilerek bunları doğru ve olması gerektiği şekilde uygulayan değerli çalışanlara sahiptir.

İşlem sonrasında siz de eğitim kurumunuzun ne kadar hızlı ve sorunsuz olarak taşındığını fark edeceksiniz. Elbette, bunda takım halinde çalışmanın, görev dağılımı yapmanın ve işlem başında bir ekspertizin görev almasının payı yadsınamayacak kadar büyüktür.

Eğitim kurumları taşımacılığı işlemlerimiz hakkında işletmeniz ya da kurumunuz ne olursa olsun daha detaylı bilgi almak, aklınıza takılan soruların yanıtını bulmak ve taşınma planlamanızı hemen oluşturmak için müşteri temsilcilerimize ulaşın.

Bu aşamada randevu alma süreciniz de dahil olmak üzere sizden herhangi bir ödeme beklentimiz bulunmadığını bilmenizi isteriz.

İşinizi taşımaya karar verdiniz mi?