Sağlık Kurumu Taşımacılığı

Hastane Taşıma & Nakliyat Hizmetleri
Ofis Taşıma > Sağlık Kurumu Taşımacılığı

Sağlık Kurumu Taşımacılığı

Sağlık kurumu taşımacılığı işlemlerini almak istediğinizde bu alanda deneyimlere sahip olan ve bunu defalarca kere müşteri memnuniyeti sağlamak sureti ile gerçekleştirmiş olan bir nakliye firması ihtiyacınız doğar.

Bu konuda da en iyi şekilde hizmet denilince akla biz geliyoruz. Çalışmalarımız içerisinde;

 • Hastane taşıma
 • Sağlık ocağı taşıma
 • Sağlık merkezi taşıma
 • Laboratuvar taşıma şeklinde durumlar da yer alır. Bu durumların her biri için bize ulaşabilir, dilediğiniz bilgiyi edinebilir ve randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz.

Sağlık kurumu taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen medikal cihazlar ve bilgisayarlardır. Hastane ortamı ne kadar büyükse o kadar çok araca ve ekibe gerek duyulacaktır.

Her bir elektronik cihaz için de özel paketleme malzemeleri devreye girecektir. Hiçbir cihazınıza zarar gelmemesini sağlamak adına çalışanlarımız özel elektronik cihaz paketleme ve taşıma konularında eğitimli olan kişiler arasından seçilerek gönderilir.

Bu nedenle bizi işe aldığınızda kesinlikle eşyalarınızın bozulacağından, kırılacağından ya da zarar göreceğinden dolayı endişe etmemelisiniz.

Hastane Taşımacılığı

Hastane taşımacılığı sağlık kurumu taşımacılığı kapsamında yer alan en detaylı işlemlerimizden biridir. Hastaneler genellikle çok katlı binalardan oluşacağı için devreye asansörlü taşımacılık hizmetimiz de girecektir.

Bu nedenle üst katlar için eşyaların merdivenlerden, kat asansöründen indirilip indirilmeyeceği konularında merakınız olmasın. Hastanenin dış cephe kısmından asansörlü nakliye araçlarımız sayesinde eşyalarınız taşınır.

Eşyaların zarar görmemesi için tüm detaylar düşünüyoruz ve önceden bir planlama da ayarlıyoruz.

Bu planlama ekspertiz raporuna uygun şekilde uzmanlarımız tarafından yapılıyor. Bu nedenle ilk olarak sizi sağlık kurumu taşımacılığı işlemlerinin her bir alanında bir ekspertiz ziyaret edecektir.

Bu ziyaret sırasında cihazlarınız için gerekli paketleme malzemelerinden ne kadar araç ya da personel gerektiğine kadar her türlü durum uzman gözü ile değerlendirilerek rapora dökülür.

Rapor bize ulaştırıldığında da bir toplantı düzenleyerek planlamalarımızı ayarlarız. Bu sayede işlemin hızı maksimum düzeye ulaştırılmış olur.

Sağlık Kurumu Taşıma

Sağlık kurumu taşıma işlemlerinizin basamaklarının her birinde en önemli noktalar;

 • Hasarsız bir taşıma hizmeti sunmak
 • Sorun çıkmasını engellemek
 • Planlı ve düzenli çalışarak işlemleri hızlandırmak
 • Gerekli ve yeterli düzeyde malzeme, personel ve araç kullanarak alıcıyı ekonomik anlamda desteklemek
 • Paketleme ve paketlerin açılması hizmetleri ile medikal cihazları, bilgisayar ve diğer teknolojik aygıtları maksimum düzeyde korumak
 • Üst katlardaki eşyaların dış cepheden taşınmasını sağlamak
 • Ekipleri önceden bilgilendirerek kimin ne yapması gerektiğini bilerek hareket etmesini sağlamak şeklinde sıralanabilir.

Eşyalarınızın her türlü sağlık kurumu taşımacılığı işlemleriniz ve diğer tüm muhtemel nakliye işlemleriniz sırasında korunması, güvenliğinin sağlanması ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamak adına bizi işe almalısınız.

Sağlık Kurumu Taşımacılığı Hizmeti

Sağlık kurumu taşımacılığı hizmeti söz konusu olduğunda size sunduğumuz imkanlarımızda herhangi bir sınırlandırma olmadığını bilmelisiniz.

Dilerseniz yeni hastane ya da herhangi sağlık kurumuna geçişiniz sırasında bazı eşyaların depolanmasını bile talep edebilirsiniz.

Bu talebinizi işlem öncesinde bildirerek işlemin daha da hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Buna göre eşyalarınız için uygun hacimli bir alan size özel olarak tahsis edilecektir.

Eşyalarınız söz konusu olduğunda size destek vermekten kaçınmadığımızı uzun yıllardır yaptığımız işlerin sonucunda yüksek memnuniyet gördüğümüz işlemlerimize kendiniz bakarak da görebilirsiniz. Hakkımızda yapılmış yorumları okuyarak neden nakliye işlemleriniz için bizi işe almanız gerektiğini de kesinlikle göreceksiniz.

Bizimle çalışırken, çalışma öncesinde ya da sonrasında bile merak ettiğiniz durum ve konular hakkında bilgi almak için iletişim kanallarımızdan size uygun olanını tercih edebilir ve bize hemen ulaşabilirsiniz.

İşinizi taşımaya karar verdiniz mi?