Kalite Politikası

Kalite Hedefimiz
icon

Kalite Politikamız

Kiptaş Nakliyat olarak daima müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmayı amaç edindik ve amacımıza verdiğimiz profesyonel taşımacılık hizmeti ile ulaştık. Yıllar boyunca müşteri memnuniyetini en refah düzeyde tuttuk ve hizmet verdiğimiz müşterilerimizi geride refah içerisinde bıraktık.

Bir işin kaliteli olabilmesi için o işe emek verilmesi ve özen gösterilmesi gereklidir. Kiptaş Nakliyat her zaman bünyesinde bulundurduğu deneyim sahibi personelleri ile kaliteli bir iş sergilemektedir. Müşterilerimizin bizlere teslim ettiği eşyalarını emanet alarak yepyeni adreslerine hiçbir şekilde zarar görmeden güvenle ulaştırıyoruz. Eşyaları özel ambalajlarla paketliyor ve profesyonel bir şekilde kurulumlarını gerçekleştirip müşterilerimize öyle teslim ediyoruz. Sunduğumuz bu hizmet çerçevesinde bulunan sürede müşterilerimiz ile daima sağlıklı bir iletişim halinde bulunuyoruz.

Gelecek hedeflerimizde de daima kaliteli bir iş sunabilmek ve varlığımızı sürdürebilmek için her geçen gün kendimize yeni bir şeyler katarak sektörün ilk sıralarındaki yerimizi koruyoruz. Yıllardan beri müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde bugünlere geldik. Sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmanız olacaktır.