İş Yeri Taşımacılığı

İş yeri Taşıma & Nakliyat Hizmetleri
Ofis Taşıma > İş Yeri Taşımacılığı

İş Yeri Taşımacılığı

İş yeri taşımacılığı konusunda sektörde lider konumunda olan  istanbul evden eve nakliyat firmamız bu özelliğini çok değerli çalışanlarının üstün emeklerine borçludur. İş yeri taşımacılığı söz konusu olduğunda sizlere;

Sahip olduğunuz iş yerinin burada yer alan tanımlara uymuyor olmasından da asla endişelenmeyin. Hemen bize ulaşarak nasıl bir işletmeye sahip olduğunuzdan ve bunu nereden nereye aktarmak istediğinizden söz edebilirsiniz.

Randevunuzu ayarlarken taşınma sürecinde kaç tane araca ihtiyacınızın olacağından ve ne kadar kişinin çalışmasının uygun olacağından bize önceden bilgi vermeniz gerekmektedir.

Bu konuda endişeleriniz olduğunu düşünüyorsanız dükkanınızı ziyaret etmesi ve sizinle bizim aramızda aracı olması amacı ile firmamızdan bir çalışanımızı işletmenize gönderebiliriz.

Bu sayede iş yeri taşımacılığı konusunda hiçbir noktanın atlanmadığından ve işlem sırasında herhangi bir aksaklık çıkmadığından hem siz hem biz emin oluruz.

İş Yeri Taşıma

İş yeri taşıma sırasında size tüm çevrenize örnek olacak bir iş yeri taşımacılığı hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bunu yaparken eşyalarınızın güvenliği konusunda asla bir endişeniz olmasın.

Çalışanlarımız;

  • Uygun eşya paketleme
  • Eşyaların uygun bir sıralama ile araç içerisine bindirilmesi,
  • Eşyaların iş yeri içerisinden uygun bir şekilde çıkarılması
  • Eşyaların yeni iş yeri içerisine olması gerektiği şekilde yerleştirilmesi,
  • Gerekli durumlarda lift sistemine sahip olan araçların kullanılması (asansörlü iş yeri taşımacılığı hizmeti sunmak),
  • Monte edilen eşyaların bir marangoz tarafından (bünyemizde çalışan ya da bizimle anlaşmalı) yerinden uygun şekilde eşyaya zarar verilmeyerek çıkarılması,
  • Yine bir marangoz tarafından yeni işletme içerisinde monte edilmesi gereken eşyaların sabitlenmesinin sağlanması,
  • Eşyaların iş yeri içerisinde paketlerinin açılması ve uygun bürolara ya da odalara dağıtımının sağlanması,

Kısacası burada yer alsın ya da almasın iş yeri taşımacılığı hizmetimizi sunarken sizlere ihtiyacınız olabileceğini düşündüğümüz tüm hizmetler ile ilgili yardımlarımızı sunuyoruz.

İş Yeri Taşıma İşlemleri

İş yeri taşıma işlemleri konusunda deneyimli bir firma ile çalışmak günümüz şartlarında oldukça zordur. Ancak artık bizimle çalışabileceğinizi bildiğinize göre kendinizi iş yeri taşımacılığı konusunda stres altında hissetmenize ve bu konuyu kafaya takıp endişelenmenize gerek yok!

Deneyimli ve eğitimli çalışanlarımız dilediğiniz her türlü hizmeti sağlamak adına sizlere ellerinden gelenin en iyisi şekilde iş yeri taşıma işlemlerinizde yardımcı olacaktır.

Sizin tek yapmanız gereken bu dönem içerisindeki evrakları ve bildirmeniz gerekenleri bildirmektir. Bunun dışında tek bir iş yeri eşyanıza elinizi bile sürmek zorunda olmadığınızı bilmelisiniz.

Konforlu bir şekilde iş yeri taşımacılığı hizmetimizden yararlanmak için hizmet paketimizin içerisinde bulunan ek hizmetlerimiz hakkında müşteri temsilcimizden bilgi almayı unutmayın.

Ofis ve İş Yeri Taşıma

Ofis ve iş yeri taşıma işlemleri sayesinde işinize daha uygun bir bölgede ya da ilde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu durum gelirinizi olumlu anlamda oldukça etkileyecektir. İşinize uygun bir çevrede bulunmak çalışmalarınızdaki verimin artmasına ve çalışanlarının bundan olumlu etkilenmesine de yardımcı olacaktır.

Bu nedenle kesinlikle ofis taşımacılığı konusunda kendinizi sınırlandırmamalısınız. İşinizin en uygun olduğu alana taşınma konusu sizi endişelendirmemelidir.

Bu konuda önemli olan bir başka husus da işinizin taşınma sürecinde aksamasıdır. Taşınma sürecinde bilgisayarlarınız ve evraklarınız araç içerisinde olacağından, eşya toparlama ve eşyaları yeniden yerleştirme süreçleri de düşünülünce uzun bir süre işlerinizi başlatamayabilirsiniz.

Bu nedenle çok hızlı bir şekilde iş yeri taşıma hizmeti sunacak, güvenilir ve tecrübeli bir nakliye firması var. Bu da aklınıza hemen bizi getirmelidir.

İşinizi taşımaya karar verdiniz mi?