Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma & Nakliyat Hizmetleri
Ofis Taşıma > Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma hizmetlerimiz uzun yıllardır vermeyi sürdürdüğümüz ve çok sayıda köklü Holdinglerin taşımacılığını yaptığımız işlemlerimizden biridir. Bu nedenle kurumsal firmanızın artık taşınması gerektiğine karar verdiğinizde bir telefon kadar uzağınızda olacağız.

Firmamızın sunduğu hizmetler konusunda bize gözü kapalı bir şekilde güven duyabilirsiniz. Tecrübelerimiz ve çalışanlarımızı özenli biçimde işe alma şeklimizden dolayı bugüne kadar hiçbir müşterimiz ile problem yaşamadık. Bundan sonra da yaşamayacağımızdan eminiz.

Kurumsal Evden Eve Taşımacılık

Evinizi taşımanız gerektiğinde bunu kesinlikle kurumsal evden eve taşımacılık firmalarından biri ile yapmalısınız. Aksi halde ucuz ve kalitesiz bir hizmet türü satın almış olursunuz. Bunun sonucunda da eşyalarınızda meydana gelen hasarı karşılamak adına başınıza kat be kat daha fazla masraf çıkar.

Oysa ki kurumsal firmalar fiyatlarını sundukları hizmetin kalitesine göre belirler. İhtiyaçlarınızı gözetir ve size buna göre bir işlem önerir. Siz de teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak hasarsız bir şekilde eşyalarınızın nasıl taşındığına bu sayede şahit olursunuz.

Bu tür işlemlere örnek verecek olursak, gerekli durumlar çerçevesinde kurumsal bir firma her zaman size asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti önerecektir. Ancak kurumsal olmayan yerlerde bu tür hizmet türleri bulunmadığı için üst katlarda yer alan dairenize apartman içerisinde yer alan asansörden taşıma yapmayı önerebilirler.

Bu şekilde yeni evinize taşındığınızda komşularınız ile sorun yaşamanız kaçınılmazdır. Asansörde problemler ortaya çıkabilir ve bunların bakım masraflarını üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca duvarlarda çok sayıda çarpma izi kalabilir ve bunlar için de boya masrafları, eşyalarınızın hasarını karşılamak için ek masraflar… Liste bu şekilde uzar ve gider.

Bu nedenle kendinizi bu tür problemler ile boğuşmak zorunda bırakmamak için her zaman kurumsal taşıma hizmeti satın almalısınız. Kurumsal firmalar her zaman her konuda güvenebileceğiniz firmalardır.

Kurumsal Holding Taşıma

holding taşıma işlemi sırasında kurumsal olmayan bir firma ile iş yapmaktan söz edilemez. Holding, plaza taşıma, ofis katı taşıma ve genel müdürlük taşıma gibi konularda söz konusu olan eşyalar oldukça değerlidir.

Bu değerlerin korunması, eşyaların olması gerektiği gibi paketlenmesi ve trafik sırasında hasar görmemelerine dikkat edilmesi gibi konularda kurumsal nakliye firmaları her zaman gereken özeni gösterecektir.

Holding taşıma için kurumsal nakliye firmalarına güvenmenin avantajları:

  • Eşya paketleme hizmeti sunulur. Öyle ki bu paketleme sırasında karton kutu, balonlu sargılar ve darbeleri önlemek adına kağıt parçaları, elyaf, sünger ve strafor gibi malzemeler kullanılır.
  • Eşyalar araç içerisine konulurken her türlü malzemeye dikkat edilir.
  • Özellikle elektronik aygıtların taşınması için gereken hassasiyet en üst seviyededir. Siz yine de elde olmayan trafik kazası ihtimaline karşılık verilerinizi yedeklemeyi unutmayın! Şoförlerimizin elinde olmayan karşı tarafın hatası olabilecek trafik kazaları olabileceğini unutmamalısınız.
  • Taşıma sigortası yapma imkanınız bulunur.
  • Eşyaların ofis katının üst katlarda yer alması ihtimaline karşılık asansör sistemi bulundurulur.
  • Bu sayede dış cepheden taşınma yapılarak hem çok hızlı hem de %0 hasar ile işlem tamamlanır.
  • Dilediğiniz takdirde paketlerin açılması, monteleme ve demonteleme gibi ek işlemler de yapılır.

Bu tür avantajlardan yararlanmanın tek bir yolu vardır. O da kurumsal taşıma hizmeti satın almaktır. Aksi takdirde holdinginizin bazı eşyalarınızın zarar görmesi halinde hasar bütçeniz çok büyük problem haline gelebilir.

Özellikle zarar gören aygıtın önemli bir bilgisayar olması halinde zararın karşılanması çok daha uğraştırıcı ve yorucu olabilir. Kendinizi bu tür stres etkenlerinden uzak tutmak adına firmanızı her zaman sizin gibi kurumsal çalışan bir firmaya emanet etmelisiniz.

İşinizi taşımaya karar verdiniz mi?