Ofis Taşıma > Blog > Ofis Taşımacılığı Haberleri > Gebze Ofis Taşımacılığı

Gebze Ofis Taşımacılığı

Gebze Ofis Taşıma

Gebze ofis taşımacılığı işlemleriniz için yardıma mı ihtiyacınız var? Kesinlikle bu konuda bizimle çalışmalısınız. İşlemleriniz sırasında aksaklık olmamasının, hızlı bir sonuç elde etmenin ve %0 hasar ile tüm nakliye işleminin tamamlanabilmesi için tek ihtimal bizimle çalışmaktır.

Profesyonel, kalifiye, yetenekli, işini seven ve gerekli eğitimlere de sahip çalışma ekiplerimiz sizlerle özel olarak ilgilenmektedir. Çalışanlarımızın hiçbiri son zamanlarda işe alınmış kişilerden oluşmaz. Her biri ile uzun yıllardır sorunsuz bir biçimde çalışıyoruz. Bu nedenle acemilik kazaları gibi durumlara asla maruz kalmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Gebze ofis nakliyesi işlerinizde size her zaman olması gerektiği gibi en doğru hizmeti sunacağız. Bunun için;

  • Eşyaların paketlenmesi
  • Paketlerin açılması ve istenilen / yönlendirilen odalara götürülmesi
  • Araca yüklenmesi ve araçtan indirilerek ofise götürülmesi
  • Araca yükleme sırasında uygun eşya büyüklüğü sıralamasına dikkat ederek darbe ihtimalinin daha da azaltılması
  • Trafik kurallarına uygun şekilde trafik sürecinin geçirilmesi
  • Nakliye aracının uzun yol konusunda eğitimli şoförlerden oluşması
  • Montaj ve de montaj işlemlerinin yapılması şeklinde hizmetlerimiz bulunur.

Bu hizmet dallarımızın her birinden yararlandığınızda tüm Gebze ofis taşımacılığı sürecini bize emanet etmiş olursunuz. Bu sayede de %100 hasarsız bir şekilde tüm eşyalarınız eski ofisinizden teslim alınıp yeni ofisinize teslim edilebilir.

Gebze Ofis Taşımacılığı Nasıl yapılır?

Gebze ofis nakliyesi işlemleriniz için istikametiniz neresi olursa olsun bize ulaşabilirsiniz. İster başka bir ile ister aynı il içerisinde ofisinizi taşıyor olun mesafenin ne olduğunun hiçbir önemi yoktur.

Ofis eşyalarınızın en korunaklı ve yüksek güvenlikli taşınabilmesi için kesinlikle paketleme hizmetini de sürece dahil etmelisiniz. Peki, Gebze ofis taşımacılığı nasıl yapılır?

Bu işlemin yapılabilmesi için ilk koşul bizi aramanız ve randevunuzu oluşturmanızdır. Bu şekilde işleminiz başlatılmış olur.

Sonrasında belirttiğiniz adrese göre uzmanlarımızdan biri ofisinizi ziyaret eder ve Gebze ofis taşımacılığı işlemini aşama aşama planlar.

Bu plan konusunda iş yerimizde ofis nakliyeciliği konusunda eğitimli olan ve bu alanda faaliyet gösteren ekibimiz bilgilendirilir.

Sonrasında ofisin taşınacağı güne gelindiğinde tüm ekip ve araçlarımız (gerekli sayıya göre birden fazla olabilirler) çalışılacak alana varırlar.

Varış sonrasında eşyaların her biri özellikle de teknolojik cihazlar nakliyeye uygun olacak şekilde paketlenirler.

Paketler uygun sıralama ve boyutlarda dizilerek araç içerisinde hareket etmeyecek şekilde sabitlenirler. Bu sayede aracın hareketi ile sarsılıp birbirlerine çarpmazlar.

Sonrasında da yeni ofis alanına araç içerisinden tüm ofis eşyaları indirilir. İndirildiklerinde de talebe bağlı olacak şekilde odalara ayrıştırılırlar.

Bu sayede eşyaların ofis dizaynını ayarlama konusunda zorluk yaşamazsınız. En son olarak eğer ek hizmetlerimizden biri olan paket açma hizmetini satın aldıysanız eşyaların paketleri açılır ve paketleme malzemeleri ortamdan uzaklaştırılır.

Elbette geri dönüştürülebilir özellikte olan paketleme malzemeleri geri dönüşüm merkezlerine gönderilecek şekilde ayrıştırılır.

Gebze ofis taşımacılığı işlemini işte bu şekilde yapıyoruz.

Gebze Ofis Taşıması

Gebze ofis taşıması ile ilgili işlem basamaklarından herhangi biri hakkında merak ettiğiniz, aklınıza takılan her durum için bizi arayabilir ya da bize mail atabilirsiniz.

Mail atmanız durumunda mümkün olan en kısa sürede ekip arkadaşlarımız sorularınıza geri dönüş sağlayacaktır.

Aramanız halinde de operatör arkadaşlarımız sorularınızı aynı şekilde görüşme esnasında yanıtlarlar. Sorularınızın yanıtından memnun kalmanız halinde ofis taşımacılığı randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz.

Ayrıca uzman görüşmesi dönemini de müsait olma durumunuza kendiniz ayarlayabilirsiniz. Kesinlikle bizimle çalışırken hiçbir konuda bir zorunluluğunuzun olmadığını ve ek hizmetleri alma konusundaki fikirlerinizin size ait olduğunu bilmelisiniz.

Yazar hakkında

Kiptaş Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 1983 yılında İstanbul Bostancı’da Yavuz AYIRKAN tarafından kurulmuştur. Her verdiğimiz hizmetin ardından gün geçtikçe gelişen firmamız 1995 yılında İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında, Bostancı merkez olmak üzere Kadıköy, Maltepe, Mecidiyeköy ve Ataköy de daha hızlı ve daha kaliteli nakliyat hizmetleri sunmak için yeni ofislerini açmıştır.