Ofis Taşıma > Blog > Ofis Taşımacılığı Haberleri > Kavacık Ofis Taşımacılığı

Kavacık Ofis Taşımacılığı

Kavacık ofis taşımacılığı için Beykoz Kavacık’ta bulunan ofisinizin taşınmasını mı istiyorsunuz, kendinize ve çalışanlarınıza daha fazla alan yaratmak için adres yenileme mi yapıyorsunuz veya ofisin depolanmasını mı istiyorsunuz?

Öyleyse, Kavacık ofis taşımacılığı hizmeti sunan ofis taşıma ekibimiz, tüm ofisin yeniden yerleştirilmesi veya küçük ölçekli tasfiye için Kavacık’ta bulunan ofis mobilyalarının taşınmasına veya talebe göre depo edilmesine yardımcı oluruz.

Kavacık’taki ofisinizin taşınması ve yetkilendirilmesi konusunda size dilediğiniz her türlü nakliyecilik ihtiyacınız için yardımcı olabiliriz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anladığımızdan ve ofisin taşınmasını doğru bir biçimde planladığımızdan emin olmak için tüm ofis taşıma işleminden önce uzmanımızın sizi ziyaret etmesi gerekmektedir.

Bu sırada erişim ve nakliye aracını nereye park edeceğimiz gibi noktaları değerlendiriyoruz. Proje yöneticilerimizden birinin saha ziyareti için veya bugün bir ofisin yerini değiştirmek için Kavacık semtindeki uzman ofis taşıma ve ofis mobilyası depolama ekibimizle iletişime geçin.

Üstelik yaptığınız görüşmelerin her biri ücretsizdir ve buna randevu almanız da dahildir. Bu sayede Kavacık ofis taşımacılığı ile ilgili merak ettiklerinizi öğrendikten sonra hemen kendinize uygun bir tarih belirleyebilirsiniz.

Kavacık Ofis Nakliyesi

Kavacık ofis nakliyesi ya da bilinen diğer adı ile Kavacık ofis taşımacılığı hizmetlerimiz dışında bir de eşya depolama hizmeti veriyoruz.

Bu durumu bildirdiğiniz takdirde ekiplerimizin sayısı, çalışan görevli iş tanımı türü farklı olacak şekilde ayarlanır. Bunun nedeni depolama görevlilerimizin olaya dahil olmasıdır.

Bu şekilde taşınma işleminizi hem daha ekonomik hale getirmiş olursunuz hem de yeni ofis alanınızda çalışanlarınızın ve kendinizin daha konforlu bir ortamda çalışmasına olanak tanımış olursunuz.

Kavacık ofis taşımacılığı denilince kesinlikle bizimle çalışmalısınız. Bizi işe aldığınızda mükemmel bir işçilik deneyimine tanıklık etmiş olacaksınız.

Her konudaki titiz davranışlarımızın yanı sıra cana yakın ve güler yüzlülüğümüz ile sizlerin gönüllerinde taht kuracağımızdan ve sizi memnun etmiş bir şekilde yanınızdan ayrılacağımızdan son derece eminiz.

Bu nedenle de kendimize %0 hasar ve %100 müşteri memnuniyeti söz konusu olduğunda çok ama çok güven duyuyoruz.

Bizimle çalışan ekip üyelerimizden müşterilerimize kadar herkes bir aile gibidir. Çok mutlu bir çalışma ortamımız var ve sizi de bu ailenin bir üyesi haline getirmekten büyük onur duyarız.

Kavacık Ofis Taşımacılığı Firmaları

Kavacık ofis taşımacılığı firmaları arasında lider konumunda olan ve bu unvanını hak etmek için hala daha zirvedeki yerinde bile en iyi hizmeti sunmaya devam eden firmamız sizlere kendini takdim etmekten gurur duyar.

İşlemlerimiz sırasında hiçbir eğitimden, kurs ve seminerden kaçınmıyoruz. Her bir çalışanımızı işe aldığımız ilk günden itibaren kendimiz eğitiyoruz ve tecrübeli olmalarına da dikkat ediyoruz.

Asla acemi insanlar ile çalışmıyoruz ve ilk iş deneyimleri biz olmuyoruz. Bu nedenle de alanında işini seven ve tutku ile yapan insanları mülakatlar ile kılı kırk yararak seçiyoruz.

Seçimlerimiz sonucunda bugüne kadar bizi sıkıntıya sokan bir durum olmadığı gibi eşyaların ya da müşterilerin güvenliğini sarsacak hiçbir duruma rastlamadık.

Bu nedenle güven konusunda içiniz rahat olsun. Her bir çalışanımız çok uzun yıllardır bizimle beraber çalışıyorlar ve son yıllarda hiç yeni işe alım yapmadık.

Bu yüzden de kendimize ve ekibimize her türlü emanete en iyi şekilde sahip çıkacakları konusunda çok güveniyoruz.

Eşyalarınızı bize emanet ettiğinizde işleminiz ister Kavacık ofis taşımacılığı olsun ister Kavacık ofis eşyası depolama olsun ve hatta herhangi başka bir işlemimiz olsun (evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehirlerarası nakliyat, levent ofis taşımacılığı dahil ) her türlü durumda sizi en iyi şekilde yeni adresinize ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Yazar hakkında

Kiptaş Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 1983 yılında İstanbul Bostancı’da Yavuz AYIRKAN tarafından kurulmuştur. Her verdiğimiz hizmetin ardından gün geçtikçe gelişen firmamız 1995 yılında İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında, Bostancı merkez olmak üzere Kadıköy, Maltepe, Mecidiyeköy ve Ataköy de daha hızlı ve daha kaliteli nakliyat hizmetleri sunmak için yeni ofislerini açmıştır.